Only the Host can Share in this Meeting Ne Demek?

Only the Host can Share in this Meeting ne demek? Bu kavramın anlamı ‘sadece toplantı sahibi bu toplantıda paylaşım yapabilir’. Zoom uygulamasında karşımıza çıkan ve anlamını bilmeyenlerin bulunduğu bir kavram.

Uygulama, canlı dersler, çalışma ortamı gibi her yönden hayatımıza girdiği ve Türkçe dil desteği olmadığı için bazı problemler çıkabiliyor. Video konferanslarınızı ve görüntülü görüşmelerinizi Türkçe bir platformdan yapmak istiyorsanız OctaMeet’i denemeye başlayabilir, tamamen ücretsiz bir şekilde Octapull Free kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Sorumuza geçersek, Meeting Settings menüsünden uygulamayı kullanmak için kendinize gerekli uygun uyarlamaları yapabilirsiniz.

Bu menüde karşınıza çıkacak olan bazı kelimeler ve çevirileri şu şekilde:

Turn off my video: Benim görüntümü kapat.

Always turn off my microphone: Mikrofonum her zaman kapalı olsun. 

Meeting ID: Toplantı numarası.

Forget Password: Şifremi unuttum.

Allow Participants to Unmute Themselves: Katılımcıların seslerini açmasına izin ver. 

Octapull Free ile Türkçe Zoom’a Erişin

Zoom’un Türkçe dil desteği olmadığı için bazı menülerin anlaşılması biraz zor olabiliyor. Bu sorunu çözmek için tamamen ücretsiz ve Türkçe bir video konferans uygulamasını kullanabilirsiniz. 

Çıkışını birkaç ay önce gerçekleştiren OCTAPULL, birkaç farklı ürünle video konferans çözümleri üretmeye başladı. İş hayatını kolaylaştıran Octapull Pro’nun yanında, OctaMeet ve Octapull Free ile günlük kullanıcıya hitap ediyor.  

Tamamen Türkçe Video Konferans Programı – Octapull Free (ÜCRETSİZ)

Görüntülü görüşmelerinizi Türkçe bir uygulamadan gerçekleştirmek istiyorsanız, hemen Octapull Free kullanmaya başlayabilirsiniz. 

  • 1 saatlik grup toplantı süresi,
  • 50 katılımcıya kadar grup konferansları,
  • Sınırsız 1’e 1 görüşme süresi,
  • Google Calendar ve Microsoft Outlook entegrasyonu.

Octapull Free’nin deneme sürümünü başlatmak için;

İnternet sitemizin sağ üst kısmından Kayıt ol: Gerekli bilgileri doldurup kayıt tipini bireysel, lisansı da Octapull Free olarak seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 7 günün sonunda isterseniz aboneliğinizi başlatarak OctaMeet kullanmaya devam edebilir, isterseniz tamamen ücretsiz sürümümüz olan Octapull Free’yi kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Only the host can share in this meeting ne demek sorusunu merak edip geldiğiniz bu yazıda, Zoom alternatifi tamamen Türkçe bir video konferans uygulaması olan OCTAPULL’la tanıştınız. 

Zoom’un dil desteği eksiğinden sıkıldıysanız ve tamamen Türkçe bir deneyim yaşamak istiyorsanız, hemen Octapull Free’yi kullanmaya başlayın.