Dolar kurunu sabitledik, fırsatı kaçırmayın!
$1 = 10

octapull logo

OctaMeet

Bireysel ve kurum içi iletişim ihtiyaçlarını gerçekleştirmeniz için geliştirdik. OctaMeet ile video konferans görüşmelerinizi gerçekleştirebilir ve verilerinizi bulutta saklayabilirsiniz. OctaMeet isteklerinize esnek çözümler üretmek için sizin yanınızda!

dots
home image
ellipse large
octa

OctaMeet

Uzaktan kanal yönetmek artık mümkün! Octapull Sales ile, satış ekiplerinizin aksiyon planlarını yapmak ve bu planlamalar dahilinde görüşmelerini çevrim içi toplantılar ile yapmalarını sağlamak için varız. Üstelik tüm bu hizmeti tek platform üzerinden yapmanızı sağlıyoruz. Dijital dönüşümün en önemli adımı olarak, sahayı ekiplerinizin ayağına götürmeyi hedefliyoruz.

dots
home image
ellipse large
octa

Avantajlar

Sıkça Sorulan Sorular

OCTAPULL ile ilgili en çok sorulan soruları ve cevaplarını aşağıda
bulabilirsiniz.

Fiyat sayfasından paket seçimi yaparak kolayca üye olabilir veya buraya tıklayarak ücretsiz deneme sürecini başlatabilirsiniz.
Ürünleri 7 veya 15 gün olmak üzere ücretsiz deneyebilirsiniz. Üye olmak için tıklayın.
OCTAPULL üyeliklerinde sadece kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir.
Ürünler mobil uyumlu olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. OCTAPULL’u mobil cihazlarda kullanabilirsiniz.
OCTAPULL kullanmak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Kolay entegre edilebilirdir ve üye olduğunuz an kullanıma hazırdır.
Distant Channel Management, DCM uzaktan çalışma ve iş yapma dönüşümünün merkezi, itici gücü olan video konferans platformlarının ilk dikey uygulama alanıdır.