Türkiye’nin Video Konferans Uygulaması

Bireysel kullanım veya iş sebepli online toplantılarınızı, uzaktan çalışma için özel olarak tasarlanmış OctaMeet ile gerçekleştirin!

Neden OctaMeet’i tercih etmelisiniz?

Halihazırda uzaktan çalışan ya da bu çalışma modeline geçmeyi düşünen şirketler için video konferans toplantıları artık hayatın ayrılmaz bir parçası. OctaMeet; bir kurumun uzaktan çalışma serüveninde başarılı olması için ihtiyacı olacak tüm video konferans özelliklerini, rakiplerine göre daha uygun fiyatlandırma politikası ve fazladan veri güvenliği seçenekleri ile sunuyor.

Kapsamlı Video Konferans Deneyimi

Video konferans görüşmelerinizin kalitesini yükseltmek mi istiyorsunuz? OctaMeet’in özellikleri ile baştan sonra farklı bir deneyim yaşayın!

Takvim Entegrasyonları

OctaMeet’te oluşturduğunuz toplantıları iCalendar, Outlook veya Google Calendar takviminize ekleyin.

Toplantı & Uygulama İçi Chat

Hem toplantı sırasında hem de uygulama arayüzünde takım arkadaşlarınızla mesajlaşabilir ve işbirliğini artırabilirsiniz!

Toplantı Odaları

Toplantıya katılım linkleri hiç değişmeyen toplantı odaları modülü ile ekip arkadaşlarınız & müşterileriniz ile kolayca toplanabilirsiniz.

Görüşme Kayıtları

Toplantılarınızı kayıt altına alabilir; mesajlaşma kayıtları, konuşma istatistikleri, katılımcıların giriş çıkış saatleri gibi bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Gürültü Engelleyici

Toplantı sırasında sesli bir ortamda bulunuyorsanız gürültü engelleyici özelliğimizi kullanarak arkanızdan gelen sesleri kesebilirsiniz!

Ortak Video İzleme

Konferans sırasında YouTube videolarını paylaşarak tüm katılımcılarla birlikte ortak video izleme deneyimi yaşayabilirsiniz!

Sunumlarınıza Seviye Atlatın

OctaMeet’in sunumlar için geliştirilmiş özelliklerini kullanarak oluşturduğunuz sunumlar ile ekip arkadaşlarınızı ve müşterilerinizi etkileyin!

Mobil & Web Arası Kolay Kullanım

OctaMeet’i hem web üzerinden hem de mobilden kolayca kullanabilirsiniz. Apple ve Android için mobil uygulamalarımızla toplantı oluşturabilir, toplantılara katılabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz!

 

 

Neden OCTAPULL?

OCTAPULL, uzaktan çalışma için ihtiyaç duyduğunuz video konferans çözümlerini size sunuyor.
Bunların yanı sıra, güvenlik ve fiyatlandırma konularında büyük avantajlar sunuyoruz!

Bulut Verileriniz Türkiye’de Saklanıyor

Verileriniz ülkeyi asla terk etmiyor!

Verilerinizi Türkiye’deki sunucularımızda güvenle saklıyoruz.

On-Premise Kurulum İmkanı

Eğer verilerinizi bulutta saklamak istemiyorsanız, çözümlerimizin kurulumunu sizin sunucularınızda gerçekleştirebiliyoruz!

 

Yıllık Taahhüt İstemiyoruz

Ürünlerimize alırken sizi yıllık taahhütlerle bağlamıyoruz.

Aylık olarak aboneliğinizi başlatabilir, istediğiniz zaman kullanmaktan vazgeçebilirsiniz.