Uzaktan Çalışanlar İçin İstanbul’daki En İyi Ortak Çalışma Alanları

Değişen dünya şartlarından bildiğiniz üzere iş dünyası da nasibini almaya devam ediyor. Gün geçtikçe uzaktan çalışma sistemine geçen şirket sayısı artıyor. Görünen o ki geleceğin dünyasında ofis kavramı bambaşka bir anlama bürünecek.

Kurumsal dünyanın ve ofis hayatının esnekliği kulağa muhteşem gelse de sonraları evin de ofise dönüşmesi insanı sıkabilen bir durum olabiliyor. Böyle olunca ister freelance çalışanların ister de uzaktan çalışanların ofis dışında rahatça çalışabilecek ortamlara olan istekleri artıyor.

Bu yazımızda sizlere çalışanların kötü bakışlarına maruz kalmadan saatlerce oturup çalışabileceğiniz bol prizli mekanları sizler için derledik. 

İstanbul’un En Gözde Coworking Spaceleri

Kolektif House

Kolektif House - İstanbul Ortak Çalışma Alanları

İlk sırada girişim dünyasının küçük Silikon vadisi olan Kolektif House var. Paylaşımlı ofis kültürüne sahip olan bu mekanın çeşitli üyelik modellerinden size uygun olanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Levent, Ataşehir, Maslak ve Şişhane’de olmak üzere 4 ayrı lokasyonda hizmet binası bulunan Kolektif House, sizlere sadece çalışma alanı sumakla kalmıyor. Meditasyon odaları, ofis masajı ve yoga eğitimlerinin de bulunduğu bu güzel mekanda, iş dünyası için önemli olabilecek etkinliklerde düzenleniliyor.  

Hem kurumsal hem de bireysel üyelikleri bulunan Kolektif House, fiyatlandırma konusunda ise sizlere özel teklifler sunuyor. Bunlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için ana sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Alman Kitabevi & Cafe

Türk Alman Kitabevi & Cafe - İstanbul'daki En İyi Ortak Çalışma Alanları

Eşsiz bir dekorasyona sahip olan bu mekana girdiğinizde işine ve dersine odaklı bir çok insan görmeniz sizleri çok iyi motive edecektir. Tabi içerideki güzel tarihi kitap kokusu da işin ayrı bir güzelliği. Tek yapmanız kendinize bir köşe bulup işe başlamak. 

İstiklal Caddesi’ndeki Narmanlı Han’ın karşısında bulunan mekanda faydalanabileceğiniz birçok Almanca kitapta bulunmaktadır. 

Atölye İstanbul

Atölye İstanbul - İstanbul'daki En İyi Ortak Çalışma Alanları
Tarihi Bomontiada’da bulunan bu yenilikçi mekan sizlere esin kaynağı olacağına eminiz. “Birlikte öğreniyoruz, öğrenerek çalışıyoruz” mottosuyla kurulan bu yer, tüm çalışma alanlarına göre şekillenebilecek donanımlara sahip. 

Yaratıcılık ve inovasyon adına bir araya gelen bir komuniteye ev sahipliği yapan bu mekan, geniş ve ferah yapısıyla çalışma hevesinizi arttıracaktır. 

Ayrıca sosyalleşme adına sizlere birbirinden keyifli etkinlikler sunmaktadır. 5 Çayı, Happy Hour, battaniyeli film gecesi, yoga ve oyun turnuvaları gibi birçok etkinliğe katılabilirsiniz.

Workinton

Workinton - İstanbul'daki En İyi Ortak Çalışma Alanları
Bir coworking alanı olan bu mekan sizlere tam donanımlı bir çalışma alanı sunmaktadır. İhtiyacınız olacak şekilde dizayn edilmiş paylaşımlı ofis ve alanlarla iş hayatınıza bir renk getirecektir. Ayrıca iş dünyasından birçok kişinin tercih etmesinden dolayı sizler için güzel iş birliklerine de ev sahipliği yapabilir. 

Birçok üyelik modeli bulunan Workinton’ın saatlik, günlük, kontörlü ve aylık üyeliklerle faydalanabileceğiniz co-working modeli İstanbul’un birçok semtinde hizmet vermektedir. 
 
Workinton’da esnek olan tek şey tabii ki çalışma koltuklarınız ve saatleriniz değil. Aylık 800 TL’den başlayan fiyatlarla ihtiyacınıza en uygun üyelik seçeneğini satın alabilirsiniz.

Konumları için tıklayınız.

Workhaus

Workhaus - İstanbul'daki En İyi Ortak Çalışma Alanları
Maslak’ta hizmet vermekte olan Workhaus, tüm alt yapısı ile sizlerin konforuna uygun olarak hazırlanmış bir ofis kompleksidir. İhtiyacınıza göre coworking / ortak çalışma masaları, hazır ofisler, toplantı odaları hazır sizleri bekliyor.

Listemizdeki diğer mekanlar gibi burası da sizlere sosyalleşmeniz adına birçok imkan sağlamaktadır. Çalışma adına ihtiyacınız olan tek şeyin bir bilgisayar olduğunu vurgulayan Workhaus, sizlere birçok güncel dergi imkanı da sağlamaktadır. 

Nomad, coworker ve resident olmak üzere üç ayrı hizmet paketi sunan Workhaus, bu hizmetlerin fiyatlandırmalarını aylık veya saatlik olarak yapabilmektedir. Detaylı fiyatlandırma için lütfen tıklayınız.

Çalıştay

Çalıştay - İstanbul'daki En İyi Ortak Çalışma Alanları
Tam olarak bir home-office kavramı için yapılan bu binada sizlere çok çeşitli hizmetler sunuluyor. Kulağa en ilginç gelenleri ise anne yemekleri, güzel çay, ev koltuğu gibi hizmetleri. 

Hem çalışın hem de evinizde gibi hissedin amacını güden bu kuruluşta, film izleyenleri, sohbet edenleri kısacası gün içerisinde olabilecek her türlü aktiviteyi görebilirsiniz. 

Ayrıca üyelik sistemine sahip olmayan Çalıştay’da, yapmanız gereken tek şey bilgisayarınızla bir botanik masasına geçmek. Mekanın samimi ve ferah ortamı sizleri çok motive edecektir.

Konum için tıklayınız.

Sizlere derlediğimiz uzaktan çalışanlar için İstanbul’daki en iyi ortak çalışma alanları arasından size en uygun olanları seçip çalışmaya başlayabilirsiniz. Ancak yine de şunu unutmamakta fayda var: pandemi bitmedi, sosyal mesafeyi korumaya devam!

Octapull

© 2023 Octapull | Bütün hakları saklıdır.